Eventy Iluzjonista – magiczna zabawa dla dzieci i dorosłych

Szukasz rozrywki na prawdziwie wysokim poziomie, aby zorganizować event z iluzjonistą? Chcesz przeżyć coś nadzwyczajnego, co pozostanie na długi czas w Twojej głowie? Magik do świetnia propozycja dla Ciebie. Pokazy mogą odbywać się podczas imprez firmowych, dla dzieci, na weselach czy też eventach okolicznościowych. Magik występuje przed małą i dużą publicznością.


Iluzjonista Amon to osoba, która jest związana z magią od ponad 21 lat. Czary i tajemnice to praca na co dzień, ale przede wszystkim pasja, zamiłowanie. Wszystkie pokazy organizowane są z zaangażowaniem, dokładnością i sumiennością, co sprawia, że publiczność może uczestniczyć w rozrywce o wysokim poziomie.


Eventy Iluzjonista – magiczna zabawa dla dzieci i dorosłych

Eventy Iluzjonista Decydując się na udział w przedstawieniu magika, zyskujesz gwarancję zadowolenia i rozrywki na bardzo wysokim poziomie. Pokazy organizowane są przy użyciu profesjonalnych rekwizytów, muzyce i efektownym oświetlenie. Wszystko to przekłada się na niesamowitą atmosferę.


Oferta eventów iluzjonisty jest bardzo rozbudowana oraz dostosowana do potrzeb i oczekiwań publiczności. Magik występuje między innymi podczas:

  • pokazów na imprezach firmowych;
  • pokazów na weselach;
  • pokazów na imprezach okolicznościowych;
  • pokazów dla dzieci.

Ponadto w ofercie znajdują się również: pokazy iluzji stolikowej, warsztaty z iluzji, projekty indywidualne. Wybierz opcję dogodną dla Ciebie!


Rozrywka z humorem

Eventy Iluzjonista to show przygotowane w sposób perfekcyjny, dostosowane do najbardziej wymagających widzów w różnym wieku. Zabawa w połączeniu z tajemnicą i czarami.

Wspaniałe widowiska sceniczne w formie urzekającej interaktywnej zabawy w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Krakowie i wielu innych miastach na terenie kraju. Zarezerwuj pokaz już dziś i ciesz się wspaniale spędzonym czasem pośród czarów i tajemnic.