Magik na wesele Magik na wesele

Magik na wesele - niezapomniane wesele z magikiem

Przed Wami ważne wydarzenie, jakim jest wesele? Brakuje pomysłów, co można zrobić, aby rozbawić gości w 100%? Mam świetną i bardzo ciekawą propozycję. Magik na wesele to doskonała propozycja, aby zagwarantować gościom niezapomniane wrażenia, mnóstwo atrakcji i dobrego humoru.

Magia bawi wszystkich, bez względu na wiek. Przyciąga dużą liczbę widzów i sprawia, ze mimowolnie włączają się oni w zabawę. To dzięki iluzjoniście młoda para będzie mogła ujrzeć gwiazdkę z nieba, a wokół niej tańczyć będą zaczarowane motyle. Tyle i jeszcze więcej może zdziałać magia. Przekonajcie się, ze naprawdę warto!

Magia kluczem do wspaniałej zabawy

Magik na wesele

Wszystkie sztuczki, które prezentuje magik na weselu, wprawią gości w dobry nastrój, przyprawią o uśmiech na twarzy i przyczynią się do stworzenia niezwykłej atmosfery. Podczas spotkania z magikiem publiczność ujrzy wiele sztuczek podczas pokazu. Program każdego występu jest zawsze indywidualny do danego klienta – w każdym przypadku wszechstronny, dostosowany do wymagań i oczekiwań publiczności.

Pokazy iluzji na weselach czy innych wydarzenia organizowane są przez iluzjonistę w pełni samodzielnie. Występy, oprócz na weselach, odbywają się również na:

  • imprezach firmowych,
  • imprezach dla dzieci,
  • imprezach plenerowych,
  • imprezach integracyjnych.

Występ może odbyć się w każdym miejscu, na każdej scenie. Do pokazu używane są rozmaite rekwizyty, które wpływają na atmosferę i tajemniczość.

Występy na terenie całej Polski

Magik na wesele dojedzie do Bydgoszczy, Torunia, Poznania, Krakowa i innych miast na terenie kraju. Show, które zostanie zaprezentowane, będzie szczegółowo omówione z organizatorami – parą młodą. Poznaj doskonałą ofertę iluzjonisty!

Pokazy przepełnione czarami i czym nadzwyczajnym wzbudzają dużo silnych emocji, intensywnie przeżywanych jeszcze długo po ich zakończeniu. Przenieś się w inny wymiar rzeczywistości chociaż na moment!


Na wesele magik Na wesele magik


  • Iluzjonista Amon