Pokazy dla dzieci Pokazy dla dzieci

Arkadiusz „Amon” iluzjonista z powołania i zamiłowania

Pokazy iluzji dla dzieci, przygotowane przez Amona, to niezwykłe widowisko, podczas którego najmłodsza publiczność zostaje przeniesiona w niezwykły świat magii, pełen zaczarowanych rekwizytów, postaci z baśni i niecodziennych zjawisk. W trakcie występu dzieci przeżywają niezapomnianą interaktywną przygodę, wcielają się w rolę pomocnika iluzjonisty, wykonują czarodziejskie sztuczki na scenie i rozwiązują magiczne zagadki. Prowadzone przez zaczarowany świat iluzji spotykają przemawiające ludzką mową zwierzęta, obserwują lewitujące przedmioty, wykonują śmieszne zadania i ratują czarodzieja z opresji. Dzieci przebrane w magiczny strój czuwają, aby całe przedstawienie zostało pomyślnie zrealizowane, a każda ze sztuczek poprawnie wykonana. Co mogłoby się stać, gdyby iluzjonista pomylił słowa albo wypowiedział je na wspak? Trudno powiedzieć! Na wszelki wypadek Amon wybiera dzielnych pomocników z widowni.

Pokazy dla dzieci Iluzje przygotowane dla najmłodszej publiczności pobudzają wyobraźnię i rozwijają dziecięcą ciekawość świata. Dostarczają niezapomnianych przeżyć, mnóstwa śmiechu i dobrej zabawy. Kształtują uwagę, kreatywność i zręczność młodego widza. Dzieci, zdumione i oczarowane przedstawieniem, często starają się dociec przyczyn i sposobu, w jaki sztuczki dzieją na ich oczach. Im trudniejszy i sprawniej wykonany pokaz, tym większa radość milusińskich.


Dodatkową atrakcją programu jest możliwość zorganizowania spotkań z dziećmi, dla których Amon wyczarowuje bajeczne postacie z balonów już po zakończeniu przedstawienia. Każdy z uczestników zabawy może otrzymać taką postać, o jakiej tylko zamarzy.


W trakcie magicznego pokazu z pewnością nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych


Pokazy iluzji Amona to profesjonalnie przygotowane magiczne przedstawienia na każdą okazję, dostosowane do Państwa oczekiwań i wymagań. Wspaniałe widowiska sceniczne w formie urzekającej interaktywnej zabawy, w której bezpośrednio uczestniczą widzowie. Show, które zdumienia, przyciąga uwagę i wzbudza mnóstwo silnych emocji, intensywnie przeżywanych jeszcze długo po zakończonym występie.


Pokazy dla dzieci Pokazy dla dzieci