Pokazy dla firm Pokazy dla firm

Arkadiusz „Amon” iluzjonista z powołania i zamiłowania

Pokazy iluzji dla firm to forma rozrywki dla tych, którzy poszukują niebanalnych i oryginalnych pomysłów uczczenia wyjątkowych wydarzeń firmowych oraz starają się zaskoczyć swoich gości atrakcjami, które na długo pozostaną przyjemnym, budzącym żywe emocje wspomnieniem. Iluzjonista zorganizuje świetną zabawę i dostarczy rozrywki w postaci pełnego humoru show. Za sprawą magicznych sztuczek i efektownych trików stworzy wesołą atmosferę i urozmaici każdy event. Poprzez zabawę zbliży szefa do gości, przełamie dzielące pracowników bariery, stworzy pozytywny wizerunek firmy w oczach wszystkich zaproszonych.


Pokazy iluzji dla firm są organizowane w wyjątkowej atmosferze, przy niebanalnym poczuciu humoru i urzekającej muzyce. W trakcie przedstawienia Amon nie pozostawia swoich widzów obojętnych na organizowane show. Chętnie zaprasza gości na scenę, aby uczestniczyli w tworzeniu sztuczek i poczuli urzekającą moc magii.

Pokazy dla firm Pokazy iluzji organizuję w pełni samodzielnie. Dysponuję własnym wyposażeniem technicznym, posiadam kurtynę sceniczną o maksymalnych wymiarach 5m x 3m, specjalistyczny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, wytwornicę dymu. Samodzielnie wykonuję aranżacje sceniczne i opracowuję choreografie do poszczególnych występów. Całość uświetnia doskonale dobrana muzyka. Pokazy iluzji organizuję w każdych warunkach lokalowych i plenerowych. W bardzo krótkim czasie mogę zainstalować się w dowolnym miejscu, bez korzystania z pomocy technicznej klienta.


Pokazy iluzji Amona to profesjonalnie przygotowane magiczne przedstawienia, na każdą okazję, dostosowane do Państwa oczekiwań i wymagań. Wspaniałe widowiska sceniczne w formie urzekającej interaktywnej zabawy, w której bezpośrednio uczestniczą widzowie. Show, które zdumiewa, przyciąga uwagę i wzbudza mnóstwo silnych emocji, intensywnie przeżywanych jeszcze długo po zakończonym występie.


Pokazy dla firm Pokazy dla firm