Fotobudka Żnin

Wynajmi fotobudkę w Żninie

Rozkręć imprezę !!!!

Jesteś ze Żnina? Nie masz pomysłu jak rozkręcić imprezę? Chcesz, aby Twoi goście długo ją wspominali? Fotobudka uchwyci to co najlepsze!

Nie musisz już dłużej szukać. Nasza Fotobudka to idealne rozwiązanie. Wystarczy użyć naszych akcesoriów, uśmiechnąć się i pstrykać zdjęcia.

Do naszej Fotobudki posiadamy dwie dmuchane kabiny:

  • Biała stndard;
  • Czarna/Gold VIP.

Nasze dmuchane kabiny nadaje się na każdy rodzaj imprezy oraz jako atrakcja w plenerze. Zapewni uczestnikom wiele radości, śmiechu i doskonałej zabawy a po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka.

Podczas imprezy w Żninie zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę w trakcie imprezy;
  • różnorodne gadżety dostosowane do rodzaju i charakteru imprezy;
  • tło fotograficzne różne rodzaje ( technologia Green screen );
  • indywidualny podpis zdjęcia;
  • nielimitowana ilość zdjęć;
  • wersja elektroniczna zrobionych zdjęć (pendrive).

Fotobudka oferuje wysokiej jakości zdjęcia dzięki profesjonalnemu sprzętowi fotograficznemu


Fotokabina Żnin wyróżnia się szczególnym designem. Czarny kolor prezentuje ją w niesamowity sposób. Dodatkowo podświetlane boki oraz przód budki wyróżnia ją na tle innych atrakcji. Posiadamy również wersję białą.

Technologia Green screen pozwala na ustawienie dowolnego tła z pozycji ekranu budki. Oferujemy mnóstwo gadżetów w stylu: disco, pirackim, hawajskim, na patykach, okulary,halloween, peruki itp.

Istnieje możliwość personalizacji zdjęć poprzez umieszczenie dowolnej ramki, dowolnego układu zdjęć, wypełnienia paska czy też dowolnego tekstu.

Po zakończonej zabawie otrzymujecie Państwo zdjęcia w formie papierowej, galerii online lub na pendrivie.

Z naszej Fotobudki możecie Państwo skorzystać jako samodzielna atrakcja na imprezie lub też w Pakiecie Gold z dodatkowymi atrakcjami takimi jak: pokaz iluzjonisty, taniec w chmurach ,ciężki dym, wata cukrowa, balony. Ceny ustalane indywidualnie.

Oferujemy możliwość dowozu fotobudki do dowolnego miejsca w Polsce. Fotobudka najczęsciej wędruje do takich miast jak: Gniezno, Pobiedziska, Swarzędz, Wągrowiec, Września, Żnin, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Konin, Warszawa.Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej ofert! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytaniaWynajem fotobudki Fotobudka

Fotobudka Żnin

Prezentacja video fotobudki

Zobacz mój kanał na YouTub'ie