Iluzjonista dla dzieci – Iluzjonista Amon

Iluzja to moja pasja i miłość. Od dziecka interesowałem się magią i na przestrzeni wielu lat interesuje mnie ona coraz bardziej. Zajmuje się nią od ponad 21 lat, jednak nieustannie dążę do perfekcji. Bardzo chętnie uczestniczę w seminariach, sympozjach i zjazdach magików z całego świata. Dzięki licznym wyjazdom, moja zdobywana wiedza i doświadczenie, przekłada się na niepowtarzalność pokazów.

Uwielbiam zarażać swoją pasją, dlatego jestem również iluzjonistą dla dzieci. Iluzje przygotowane dla najmłodszej publiczności pobudzają wyobraźnię i rozwijają dziecięcą ciekawość świata.

Iluzjonista Amon – pokazy dla dzieci

Iluzjonista dla dzieci

Jako iluzjonista dla dzieci podczas pokazów przenoszę je w niezwykły świat magii, zapełniony magicznymi rekwizytami oraz postaciami z bajek. Pokazy dla dzieci są interaktywne po to, aby dzieci mogły uczestniczyć w nich razem ze mną. Są zapraszane do wspólnego rozwiązywania zagadek, a nawet wykonywania ich. Taki pokaz to dla dzieci coś niewyobrażalnie magicznego. Dzieci mają możliwość spotkania przemawiających ludzką mową zwierząt, obserwacji lewitujących przedmiotów, wykonania śmiesznych zadań oraz ratowania czarodzieja z opresji. Podczas pokazu, dzieci są przebrane w magiczne stroje, co pozwoli im wczuć się w rolę magików. Iluzjonista dla dzieci na wszelki wypadek wybiera dzielnych pomocników z widowni.

Iluzjonista Amon – gwarancja dobrej zabawy

Oczywiście pokazy dla dzieci, nie są jedyną opcją, którą oferuję. W mojej ofercie można znaleźć:

  • pokazy na weselach,
  • pokazy na eventach firmowych,
  • pokazy na imprezach okolicznościowych,
  • pokazy iluzji stolikowej,
  • warsztaty z iluzji.

Oprócz tego zajmuję się wynajmem fotobudki oraz Mikołaja. Dla osób mniej mobilnych prowadzę również pokazy i warsztaty w formie elektronicznej. Serdecznie zapraszam.


Dla dzieci iluzjonista Dla dzieci iluzjonista


  • Iluzjonista Amon