Projekty indywidualne Projekty indywidualne

Arkadiusz „Amon” iluzjonista z powołania i zamiłowania

Projekty indywidualne to propozycja skierowana do tych osób i firm, które poszukują oryginalnej oferty dla organizowanych przez siebie imprez okolicznikowych, promowanych inicjatyw społecznych, czy prowadzonych kampanii reklamowych. Wszyscy chcemy, aby takie wyjątkowe chwile, jak urodziny, komunie, zabawy noworoczne, działania PR wzbudzały odpowiednie reakcje i na długo pozostawały zapamiętane przez odbiorców. Każdą z imprez okolicznościowych można urozmaicić o niezwykły występ, który doda magii spotkaniu, zagwarantuje świetną zabawę, stworzy odpowiednią atmosferę i zapewni kulturalne poczucie humoru.

Iluzja dostarcza nieograniczonych możliwości twórczych, które dzięki kreatywności, zaangażowaniu i wiedzy iluzjonisty można wykorzystać do promowania doniosłych wydarzeń. Magia może być odpowiednim tłem przy tworzeniu rozmaitych akcji.

Pokazy iluzji organizuję w pełni samodzielnie. Dysponuję własnym wyposażeniem technicznym, posiadam kurtynę sceniczną o maksymalnych wymiarach 5m x 3m, specjalistyczny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, wytwornicę dymu. Samodzielnie wykonuję aranżacje sceniczne i opracowuję choreografie do poszczególnych występów. Całość uświetnia doskonale dobrana muzyka. Pokazy iluzji organizuję w każdych warunkach lokalowych i plenerowych. W bardzo krótkim czasie mogę zainstalować się w dowolnym miejscu, bez korzystania z pomocy technicznej klienta.

Pokazy iluzji Amona to profesjonalnie przygotowane magiczne przedstawienia, na każdą okazję, dostosowane do Państwa oczekiwań i wymagań. Wspaniałe widowiska sceniczne w formie urzekającej interaktywnej zabawy, w której bezpośrednio uczestniczą widzowie. Show, które zdumienia, przyciąga uwagę i wzbudza mnóstwo silnych emocji, intensywnie przeżywanych jeszcze długo po zakończonym występie.Projekty indywidualne Projekty indywidualne