Magiczne wesele Magiczne wesele

Arkadiusz „Amon” iluzjonista z powołania i zamiłowania

Magię niezwykłego wydarzenia, jakim jest wesele, pomoże Państwu stworzyć iluzjonista Zagwarantuje gościom niezapomniane wrażenia, mnóstwo atrakcji i dobrego humoru. Iluzja bawi każdego bez względu na wiek, przyciąga widzów, sprawia, że mimowolnie włączają się oni w zabawę. Tylko iluzjonista wyczaruje dla pary młodej gwiazdkę z nieba, spowoduje, że za sprawą jej miłości rzeczy będą swobodnie unosić się w powietrzu, a wokół będą tańczyć zaczarowane motyle. Wszystkie te sztuczki tworzą wyjątkową, romantyczną atmosferę, wzbudzają radość i uśmiech gości, stają się gwarancją dobrej rozrywki.


Podczas spotkania z iluzjonistą możecie Państwo zobaczyć te, jak i szereg innych pokazów magicznych. Iluzjonista na wesela to gwarancja udanej i niezapomnianej zabawy. Program występu jest zawsze niezwykle wszechstronny, dostosowany do wymagań i oczekiwań gości.

Magiczne wesele Pokazy iluzji organizuję w pełni samodzielnie. Dysponuję własnym wyposażeniem technicznym, posiadam kurtynę sceniczną o maksymalnych wymiarach 5m x 3m, specjalistyczny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, wytwornicę dymu. Samodzielnie wykonuję aranżacje sceniczne i opracowuję choreografie do poszczególnych występów. Całość uświetnia doskonale dobrana muzyka. Pokazy iluzji organizuję w każdych warunkach lokalowych i plenerowych. W bardzo krótkim czasie mogę zainstalować się w dowolnym miejscu, bez korzystania z pomocy technicznej klienta.


Pokazy iluzji Amona to profesjonalnie przygotowane magiczne przedstawienia, na każdą okazję, dostosowane do Państwa oczekiwań i wymagań. Wspaniałe widowiska sceniczne w formie urzekającej interaktywnej zabawy, w której bezpośrednio uczestniczą widzowie. Show, które zdumienia, przyciąga uwagę i wzbudza mnóstwo silnych emocji, intensywnie przeżywanych jeszcze długo po zakończonym występie.


Magiczne wesele Magiczne wesele